איך לקרוא ספר דיגיטלי

את הספרים הדיגיטליים של אינדיבוק אפשר לקרוא במחשבי לוח (טאבלט), בטלפונים חכמים, ובמחשב האישי.

 

לקריאת ספר דיגיטלי בטאבלט או סמארטפון:

1. הורידו בחנות האפליקציות את אפליקציית הקריאה של אינדיבוק  למכשירי אנדרואיד או למכשירי אפל

2. בכניסה הראשונה לאפליקציה, לחצו על כפתור החיבור לענן (במכשירי אנדרואיד: דמות אדם בראש המסך; במכשירי אפל: סמל ענן בראש המסך).

3. בחלון שנפתח, הזינו את כתובת המייל ואת הסיסמה שהזנתם בהרשמה לאתר אינדיבוק.

4. הספר שרכשתם יעלה לאפליקציה בתוך דקות אחדות ויישמר בה. קריאה נעימה!

 

עוד על אפליקציית אינדיבוק בקישור זה.

הדרכה מפורטת יותר על השימוש באפליקציית אינדיבוק בקישור זה.

 

לקריאת ספר דיגיטלי במחשב אישי:

קריאת ספר דיגיטלי במחשב אישי מתבצעת  בקורא ספרים מקוון.

1. היכנסו לקורא המקוון שלנו בקישור זה (כדאי לשמור אותו במועדפים).

2. לחצו על "הרשמה לענן". בשדה "משתמש קיים", הזינו את המייל והסיסמה שלכם באתר אינדיבוק ואחר כך לחצו על "כניסה". לחיצה על שם הספר או על כריכתו תפתח אותו לקריאה.

שימו לב: הספרים שנמכרים באינדיבוק נועדו, במקור, לקריאה באפליקציית אינדיבוק, שאינה דורשת חיבור רציף לרשת במהלך הקריאה. כדי לקרוא ספר במחשב אישי נדרש חיבור לרשת במשך כל זמן הקריאה, וייתכנו גם בעיות תצוגה בשל הגדרות הדפדפן הספציפיות במחשב האישי שלכם, שאינן בשליטתנו.

 

הדרכה מפורטת יותר על קריאת ספר דיגיטלי במחשב אישי בקישור זה.

שימו לב: לרשותכם 5 פעמים שניתן לפתוח מחדש ספר על קורא דיגיטלי במחשב האישי של ספר שרכשתם. שמרו עליהן למקרה שתחליפו מכשיר בעתיד.

שימו לב: הפצת ספר דיגיטלי ללא רשות מהמחבר או מהוצאת הספרים היא עבירה על חוק זכויות יוצרים, עבירה פלילית. בספרים הנמכרים באינדיבוק מוטבע באופן נסתר וגלוי שם הקונה. אנא, שמרו על זכויות היוצרים היקרות ללבנו והימנעו מאי נעימות אישית.

תשובות לשאלות נוספות שעולות מדי פעם:

איך רוכשים ספר דיגיטלי?

רכישת הספרים מתבצעת רק באתר https://indiebook.co.il (לא מתאפשרת דרך אפליקציית "אינדיבוק"). ראשית, מגיעים לפרטי הספר בעזרת קטגוריות הספרים השונות או חלונית החיפוש. ממשיכים ל"הוספה לסל" או ל"קנייה מהירה". משלימים את הליך הרכישה ואם מדובר בספר מודפס, מחכים להגעתו בדואר.

איך קוראים ספרים דיגיטליים?

קוראים את הספרים בעזרת אפליקציית אינדיבוק, שזמינה בחינם מחנויות האפליקציות של גוגל ושל אפל.  

מתחברים לחנות בעזרת סמארטפון, טאבלט או קורא ספרים אלקטרוניים. אחרי התקנת האפליקציה, מתחברים אליה עם כתובת הדואר האלקטרוני והסיסמה שבעזרתם מתחברים לאינדיבוק. באפליקציה תמצאו "ספרייה" ובה הספרים הדיגיטליים שרכשתם. לחיצה על תמונת כריכה, תאפשר להתחיל לקרוא.

האם חייבים חיבור אינטרנט לקריאת ספרים דיגיטליים?

לא חייבים. במידה והספר הופיע בענן כאשר הייתם מחוברים לאינטרנט,ניתן יהיה לקרוא אותו גם ללא חיבור זמין לאינטרנט. בכדי לשים את הספר בענן, יש ללחוץ על ציור הענן שרואים מעל לצילום כריכת הספר.

תודה,

צוות אינדיבוק!