קריאה בקינדל

שימו לב, ספרי הקינדל שלנו מיועדים למכשירי קינדל, ולא לאפליקציית קינדל במכשירים אחרים. הספרים גם אינם מיועדים לטאבלט kindle fire.ספרים לקינדל שקניתם אצלנו יישלחו ישירות למכשיר שלכם דרך הרשת האלחוטית של אמזון. לפני ההזמנה הראשונה, עליכם להוסיף את כתובת הקינדל שלכם לפרופיל האישי באתר, ולאשר את אינדיבוק כ"שולח מורשה" באמזון. זה הליך פשוט וחד-פעמי, המחויב על ידי אמזון. הסבר מלא והוראות  תוכלו למצוא בקישור זה.

מניסיוננו, הקריאה במכשיר קינדל היא הנעימה והנוחה ביותר – גם בעברית. אם  הקריאה אינה נוחה או נדמה כי נעלמו מן העמוד שורות, יש לנטרל בקינדל את האפשרות Publisher font (על ידי העברת הסמן ל-off בעמוד שבו משנים את גודל הפונט במכשיר). יש לציין כי הספרים נקראים במכשיר עברית היטב, בהסתייגות אחת: אפשרויות החיפוש בספר ובמילון עדיין אינן נתמכות בו; הקריאה עצמה, כאמור, נעימה מאוד.

מהו קינדל?

קורא הספרים האלקטרוני ששינה את שוק הספרים בעולם. הרעיון הוא "חנות ספרים"  במכשיר שמאפשרת לקוראים להוריד כל ספר תוך שניות ולקחת את הספריה הדיגיטלית לכל מקום. פותח על ידי ענקית הקמעונאות המקוונת – אמזון. ממש כפי שמורידים סרטים למחשב או קבצי 3MP למכשיר הנייד, כך ניתן להוריד ספרים שלמים למכשיר הקינדל – ולקרוא בהנאה. הקינדל מאפשר לשמור על גביו מספר עצום של ספרים, עם מסך בגודל 6 אינצ' – מה שהופך את הקריאה לנוחה מאוד. נוסף על כך, הקינדל מצויד במקלדת קטנה המאפשרת לכתוב, לבצע חיפוש באינטרנט ועוד.

איך לבחור קינדל?

יש מספר פרמטרים ההופכים מכשיר קינדל לידידותי, נוח ומשתלם – פרמטר חשוב לא פחות הוא נוחות הקריאה. הקינדל שלכם חייב לתפקד ממש כמו ספר קריאה רגיל, הקריאה בו צריכה להיות נוחה, הדפדוף צריך להיות פשוט ואם יש בכך צורך עבורכם – בדקו שאפשר להגדיל את הפונט או את תצוגת המסך כולה. פרמטר שלישי הוא נפח הזיכרון, שכן הוא משפיע כמובן על כמות הספרים שתוכלו לאחסן בקינדל, וגם על הקבצים הנוספים. גם גודלו של הקינדל הוא פרמטר חשוב, זאת מאחר והוא צריך להיכנס בקלות ובנוחות לתיק – ממש כמו ספר רגיל. באותה נשימה: בחנו גם מה המשקל של המכשיר.

למה דווקא קינדל?

קינדל הוא המכשיר המתקדם ביותר שיש, ויוצאים לו מעת לעת גרסאות חדשות ומעודכנות יותר ויותר. בקינדל הממוצע יש אפשרות לאחסן עד 1,400 ספרים בבת אחת – כמות אדירה ומהנה במיוחד! נוסף על כך, יש למסך שלו תכונות ייחודיות המאפשרות לקורא ליהנות מקריאה גם באור השמש, מבלי להסתנוור ובנוחות מירבית. גם מבחינת הטקסט עצמו, שזו הסיבה בשבילה התכנסנו כמובן, יש בקינדל אפשרויות לבחירת גופנים והגדלת הטקסט ומלבד התכונות הללו, הרזולוציה של המסך דומה במדויק לספר קריאה רגיל. גם חיי הסוללה של המכשיר מרשימים מאוד. אם חיבור ה-WIFI לא פעיל, מסוגל הקינדל להיות פעיל באופן רצוף חודש ימים!

מה הקשר של חברת אינדיבוק לספרי קינדל?

בישראל אינדיבוק היא חנות הספרים עם המבחר הכי גדול של ספרי קינדל. באוסף ספרי הקינדל של אינידיבוק ניתן למצוא ספרי פרוזה תרגום ומקור, עיון, מותחנים, רומנטיקה ועוד. כמו כן הוצאות מובילות כמו הקיבוץ המאוחד, הספריה החדשה, תשע נשמות, תכלת ועוד מאפשרות לקרוא את הספרים שלהם בקינדל. מידי חודש נוספים עוד ועוד ספרי קינדל.

שכחת סיסמא?

הזינו את כתובת המייל שלכם לקבלת מייל לשחזור סיסמה


שליחה