אפליקציית הקריאה של אינדיבוק

ברוכים הבאים לאפליקציית הקריאה שלנו

אפליקציית הקריאה החדשנית של אינדיבוק מאפשרת לכם לקרוא מבחר נרחב של ספרים דיגיטליים בעברית בנוחות מרבית. הספרים יישלחו אל מכשיר האנדרואיד או למכשיר אפל שברשותכם באופן ישיר, מיד בתום תהליך הקנייה.

 

איך זה קורה? 

בתום תהליך רישום פשוט וחד פעמי, האפליקציה מתחברת ישירות לאתר אינדיבוק. מאז, בכל פעם שתקנו באתר ספר דיגיטלי, הוא יופיע באפליקציה בתוך דקות אחדות. הספרים שקניתם נשמרים בענן, כך שאם אתם מחליפים מכשיר או משדרגים אותו, הספרים ייטענו למכשיר החדש מיד כשתתקינו מחדש את האפליקציה.

הורדת האפליקציה למכשיר אנדרואיד כאן.

הורדת האפליקציה למכשיר אפל כאן.

 

הרשמה וחיבור

לצורך החיבור בין אפליקציית אינדיבוק לאתר, עליכם להיכנס לאפליקציה, להזין בה את כתובת הדואר האלקטרוני והסיסמה שבהם נרשמתם באתר אינדיבוק, וזהו - אתם מחוברים. ההליך הזה הוא חד פעמי. בפעמים הבאות שתיכנסו לאפליקציה, תישארו מחוברים.
שימו לב: עליכם להיכנס לאפליקציה בדיוק באותה כתובת דואר אלקטרוני שבה נרשמתם לאינדיבוק.

 

כיצד מתחברים לאפליקציה?

(שימו לב: הוראות אלה מתאימות למכשירי אנדרואיד; במכשירי אפל, הסמלים שונים מעט. למשל, במקום סמל המשתמש המשמש להרשמה ראשונית יופיע סמל של ענן. שאר הוראות השימוש זהות).

 עם התקנת האפליקציה ופתיחתה בפעם הראשונה, יופיע לפניכם המסך הראשי.

עליכם ללחוץ על אייקון צלמית האדם:

(במכשיר של חברת אפל יופיע סמל ענן). 

בחלון שייפתח עליכם להזין את כתובת הדואר האלקטרוני שבה נרשמתם לאתר אינדיבוק. לאחר מכן עליכם להזין את הסיסמה שלכם באתר ולאמת אותה. כעת אתם מחוברים (בחלק התחתון של המסך יופיע אישור החיבור לענן וכתובת הדוא"ל שבה אתם מחוברים לאפליקציה).

מעתה, הספרים שתקנו באינדיבוק יגיעו ישירות למכשיר.

שימו לב: לאחר שהספר ירד לאפליקציה, אין צורך בחיבור לאינטרנט כדי לקרוא בו. אפשר לקרוא בכל מקום.

 

תשובות מפורטות לשאלות על שירות הענן, על תהליך ההרשמה והכניסה, על שימוש באפליקציה ועל איפוס סיסמה כאן. 

 

קריאה נעימה!
צוות אינדיבוק