ספרי בילוש מומלצים

אם ספרי מתח עושים לכם את זה, אם אתם אוהבים מעשיית בילוש טובה ואם אתם לא מסוגלים לעזוב (פיזית!) את הספר שבידיכם עד שלא תפצחו, יחד עם הגיבור כמובן, את התעלומה – יש לנו כמה המלצות מעולות בשבילכם לספרי בילוש מעולים. אם אתם ממש רוצים להפוך את החיים שלכם לפשוטים יותר, עברו לקריאת ספרים אלקטרוניים והספר יהיה זמין עבורכם בכל עת, אפילו בזמן נסיעה ברכבת. והחדשות הממש טובות: ספרים דיגיטליים המומלצים ברשימה הזו מחכים לכם באתר אינדיבוק!

בית המרגלים – דניאל סילבה

טרור, אנשי עסקים ממולחים והעיר לונדון במותחן מעולה של דניאל סילבה. כמה חודשים לאחר מתקפת טרור גדולה על ארה"ב, לונדון נמצאת גם היא תחת מתקפה משלה. בניסיון לאתר חשודים פוטנציאלים במתקפה, עוקבים גבריאל אלון וצוותו אחר קצה חוט אחד שנותר פרום – ומגיעים עד לסוחר סמים המתחזה ליזם מרשים, בת זוגתו המסתורית ולמעשה, לצמרת הטרור העולמי. 

אם עוד לא הזדמן לכם לקרוא את ספריו של דניאל סילבה, דעו כי מדובר באמן מילים של ממש, שספריו הפכו לרבי מכר עטורי פרסים (הבחורה האגלייה, המלאך הנופל, השוד ועוד)?

אישה עם כתם לידה – הוקן נסר

מה קורה כשגופה נמצאת, אך לקורבן היו חיים משמימים ומשעממים להפליא? מה קורה כשהמפקח ואן טרן הוא מי שמקבל את הדיווח ועד היכן תעלומת הרצח המסתורית תיקח אותו? רמז אחד, לפחות, נתיר עבורכם כבר מעכשיו: המפקח, ביקורתי וקר מזג מתמיד, תר אחר רוצח האיש ברחבי סקנדיביה ומקבל שלל רמזים עלומים שמובילים אותו אל הלא כלום, אך גם מציידים אותו ברמז אחד חשוב: הקורבן קיבל ללא הרף שיחות טלפון, וכשענה להן, שמע מהצד השני רק שיר משנות השישים. מי המתקשר המסתורי? ומה הקשר לרצח שהתרחש חודש בדיוק לאחר מכן? בואו לקרוא ולגלות!

מוח של רוצח – מייק עומר

שלוש נשים נראות כאילו הן עדיין בחיים, אך מבט מקרוב מגלה כי הן נחנקו והוצבו לראווה לעיני הציבור. מי רצח אותן? מה הניע אותו לבצע רצח סדיסטי כל כך? ומה הקשר בין שורת הרציחות לבין חייה של זואי, החוקרת הראשית? 

במותחן בלשי מדהים, מגולל הסופר הישראלי מייק עומר את קורותיה של אחת החקירות המרתקות ביותר שיש, בו אין רק רצח ומרדף, אלא גם מעורבים חייה האישיים של פסיכולוגית הזיהוי הפלילי ועברה הרדוף וכן האינטריגות הפינימיות שיש לה עם שותפה לחקירה.

 

הילדה בקומה הרביעית

 

חיי האהבה של יעל הפסיכולוגית לא נוחלים הצלחה מסחררת, בלשון המעטה. היא יוצאת לשלל דייטים, אך לדייט עם תומר, רווק הולל, אפילו היא לא הייתה מוכנה. מה שהחל כדייט רגיל ככל הדייטים הופך מהר מאוד לחקירת רצח של שרון, אחת המטופלות של יעל וחברתו של תומר, שנמצאה הרוגה מחוץ לביתה. יחד הם יוצאים למסע אפל, מסתורי ומותח בעקבות הרוצח – ומגלים טרגדיות קשות, חלקן נוגעות אפילו להם.

הילדה בקומה הרביעית ועוד ספרים דיגיטליים רבים מחכים לכם עכשיו באתר אינדיבוק! זה הזמן לבחור לך ספר טוב ולהחיל לקרוא מכל מקום.

אנחנו ממש אהבנו!
  • הוספת הערה

שכחת סיסמא?

הזינו את כתובת המייל שלכם לקבלת מייל לשחזור סיסמה


שליחה