הצהרת נגישות

אתר אינדיבוק – נגישות בשבילך

חברת אינדיבוק בע"מ שמה את הנגישות בראש סדר העדיפות ומעוניינת לתת לכל לקוח שירות שוויוני ונגיש באתר ובאפליקציה שלה.
אנו רואים בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שיווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לנכסי ושרותי הארגון. אנו פועלים עפ"י המוגדר בחקיקת הנגישות ואף מעבר לנדרש, כאשר בהתאם להוראות החוק מונגשות חנויות הרשת בהדרגה, כמוגדר בתקנות הנגישות.

האתר נכתב בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (תשנ"ח-1988) לפי התקן הישראלי (ת"י 5568) ברמה AA ותוכנת הנגישות שלו מאפשרת לאתר לעמוד בתקינה 2.0 WCAG ברמה AA. מטרתו של חלק זה באתר הינה ליידע אותך כיצד ניתן ליהנות מהסדרי הנגישות של האתר. תוכנת הנגישות התוכנה כפופה למגבלות ולתנאי השימוש של היצרן. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או כל צד ג' מטעם בעלי האתר שביצע את תהליך הטמעת המוצר.

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף. הגלישה במצב נגישות תומכת בדפדפנים הפופולרים הקיימים כיום.

מה בתפריט? מתן אפשרות לניווט ע"י מקלדת, שינוי ניגודיות (שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה), שינוי לצבעי אפור, שינוי לצבעים עזים (שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר), מניעת ריצוד (עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים), הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, שינוי גופן, התאמת גודל פונט והתאמת הזום. בנוסף הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות ודילוג לראש או תחתית העמוד.

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.

אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים שלנו, פניות בנושא נגישות ניתן לפנות לשירות הלקוחות של אינדיבוק, באמצעות דף צור קשר באתר החברה, באמצעות כתובת מייל: office@indiebook, באמצעות דפי המדיה החברתית של אינדיבוק ובאמצעות אפליקציית וואטסאפ - 054-399-3136

עדכון הצהרת נגישות: 28.2.2024