מדיניות החזרת מוצר

אינדיבוק עושה ככל שביכולתה לשמור על קטלוג הספרים באתר מעודכן וזמין, אבל אינה מתחייבת לזמינות כל הספרים במלאי.

אם קניתם ספר באתר אינדיבוק ומתברר כי אינו נמצא במלאי הספקים, המחברים או הוצאת הספרים, לא תחויבו בגין רכישתו.

 

אחריות על ספרים הנמכרים באתר:

האחריות על הספרים המפורסמים למכירה באתר אינדיבוק חלה על המחברים ו/או המפיצים ו/או הוצאות הספרים. במקרים שבהם יתקבלו תלונות על מצב במוצר, אינדיבוק תפעל מול הספקים כדי לפתור תלונות אלו.

 

ביטול עסקה:

ביטול עסקה מחמת פגם פיסי בספר שהתקבל: ייעשה בהודעה בכתב, לכתובת דוא”ל  office@indiebook.co.ilבמקרה כזה, אינדיבוק תציע לקונה ספר אחר מאותו כותר, תחת הספר הפגום, או תחזיר לקונים, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה, את מחיר העסקה ששולם על ידו. אינדיבוק לא תגבה דמי ביטול כלשהם, בכפוף להחזרת המוצר, על פי הוראות הדין.

ביטול עסקה שלא מחמת פגם פיזי בספר שהתקבל: ייעשה בהודעה בכתב, לכתובת דוא”ל   office@indiebook.co.l  במקרה כזה, אינדיבוק תחזיר לקונה, בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את מחיר העסקה ששולם על ידו, או תבטל את החיוב בשל העסקה, בכפוף להחזרת הספר כמפורט להלן.

במקרה זה אינדיבוק תגבה דמי ביטול ומשלוח בשיעור שלא יעלה על 10% ממחיר המוצר, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.

על הקונה להחזיר את הספר לאינדיבוק באריזתו המקורית כשהוא במצב חדש: ספר שלא נפתח, דפיו אינם מקופלים או מקומטים, כריכתו במצב חדש וכיוצא באלו. ספר שיוחזר במצב שאינו חדש לא יחייב את אינדיבוק בביטול העסקה וגביית התשלום.

 

משלוח ומסים:

המחירים באתר כוללים מע”מ על פי דיני ישראל. ככל שספר מסוים הוזמן על ידכם לחו”ל, ייתכן ויחולו עליו מסים ו/או היטלים ו/או תשלומים אחרים במדינה שאליו יסופק, וכל אלה יחולו עליכם בלבד ויתווספו למחיר המוצר, והכל בהתאם להוראות כל דין במדינה שאליה יסופק המוצר.

 

תנאי ומועדי האספקה:

משלוח בישראל: דואר רגיל באמצעות דואר ישראל ללא תוספת מחיר, בתוך 21 ימי עבודה מיום ההזמנה, ולרוב קודם לכן.

 

משלוח לחו”ל: בדואר אוויר. אספקת הספר בתוך 21 ימי עבודה. זמני האספקה לחו”ל עשויים להתארך מסיבות הקשורות בשירותי הדואר במדינת היעד, וכן בחגים, חופשות ומועדים אחרים במדינת היעד.

 

אם המשלוח אבד בדואר (כלומר, לא הגיע ליעדו בתוך 21 יום ממועד משלוח ההזמנה), אינדיבוק תדאג למשלוח נוסף בדואר ישראל מהר ככל האפשר (בהתאם לזמינות המוצר במלאי באותה עת).