תכנית המנויים של אינדיבוק

לראשונה בישראל, אינדיבוק מציעה תכנית מנויים לספרים דיגיטליים בעברית, המבטיחה את המחיר הנמוך ביותר לאורך כל השנה. תמורת תשלום חודשי קבוע, מנויים באינדיבוק מקבלים גישה להורדה מיידית של אלפי ספרים דיגיטליים בעברית, במחירים חסרי תקדים.

מנוי כסף
2 ספרים ב- 30 ₪

מנוי כסף כולל:

2 ספרים דיגיטליים מקטגוריית ספרים למנויים

ספר חינם בחודש מכל מלאי הספרים הדיגיטליים שבאתר

20% הנחה נוספים על כל קנייה באתר

מבצעים והטבות בלעדיות

 

מנוי זהב
4 ספרים ב- 50 ₪

מנוי זהב כולל:

4 ספרים דיגיטליים מקטגוריית ספרים למנויים

ספר חינם בחודש מכל מלאי הספרים הדיגיטליים שבאתר

20% הנחה נוספים על כל קנייה באתר

מבצעים והטבות בלעדיות

 

מה כוללת תכנית המנויים? שני מסלולים משתלמים!

המחירים הנמוכים ביותר בישראל עבור ספרים דיגיטליים בעברית. תכנית המנויים כוללת 2 מסלולים -  מנוי כסף: 2 ספרים דיגיטליים לבחירה תמורת 30 ₪ בחודש, ומנוי זהב: 4 ספרים דיגיטליים לבחירה תמורת 50 ₪ בחודש.

 

יש עוד הטבות? ספר חינם מדי חודש!

כל מנוי מזכה בספר דיגיטלי חינם מדי חודש. כן, ממש כך, במשך תקופת המנוי, ניתן לבחור ספר דיגיטלי נוסף ללא כל עלות מכל מגוון הספרים הדיגיטליים באתר.

איך מממשים את ההטבה? באיזור האישי תחת הלשונית קופונים יחכה לכם מדי חודש קוד קופון המזכה בספר חינם מכל מלאי הספרים הדיגיטליים באתר כולל הספרים החדשים. לאחר בחירת הספר שתרצו יש להכניס את קוד הקופון בקופה ולהשלים את ההזמנה. הספר יהיה זמין לקריאה מיידית באפליקציה של אינדיבוק. ספר זה ישאר באופן קבוע באפליקציה.

 

בונוס למנויים? 20% הנחה נוספים על קנייה באתר!

איך מממשים את ההטבה? באיזור האישי תחת הלשונית קופונים יחכה לכם מדי חודש קוד קופון המזכה ב20% הנחה על כל סל הקניות. הקופון הינו רב פעמי ותקף על כל קנייה שתעשו במהלך החודש באתר. יש להכניס את קוד הקופון בקופה ולהשלים את ההזמנה.

 

אילו ספרים כלולים בתכנית המנויים? מבחר עצום של ספרים!

המנויים תקפים לכל הספרים הדיגיטליים בעברית הכלולים בתכנית המנויים, לרבות רבי מכר, ספרים חדשים, וספרים דיגיטליים בולטים מכל התקופות והסוגים. עם זאת, לא כל הספרים באתר אינדיבוק פתוחים למנויים, בשל מגבלה של ההוצאות, אנו עושים את מירב המאמצים כדי להוסיף עוד ועוד ספרים דיגיטליים לתכנית.

את מלאי הספרים הזמינים להורדה במסגרת תכנית המנויים תוכלו לראות בקטגוריית ספרים למנויים או בלינק הבא: https://bit.ly/3PJvPdU

 

איך מורידים את הספרים?

בספרים הזמינים להורדה במסגרת התכנית יהיה לצד הכפתור הוסף לסל, כפתור להורדה. לאחר לחיצה על כפתור "הורדה" הספר יהיה זמין תוך כמה שניות באפליקצייה.

בכל עת ניתן לבדוק באיזור האישי את כמות ההורדות שנותרה לכם החודש.

שימו לב! המנוי אינו זמין כרגע למכשיר הקינדל.

 

כיצד מקבלים גישה לספרים הדיגיטליים? הורדה מידיית!

הספרים הדיגיטליים שייבחרו יהיו זמינים לקריאה מיידית באפליקציה של אינדיבוק, כל ספר למשך 90 יום, ולאחר מכן ניתן להאריך את משך הזמינות של כל ספר באמצעות פנייה לשירות הלקוחות (וואטסאפ או מייל).

 

כיצד ניתן לקרוא? בכל מכשיר חכם!

האפליקציה של אינדיבוק מאפשרת קריאת ספרים דיגיטליים בעברית בכל טלפון, מכשיר חכם ובמחשב הביתי(לא כולל קינדל בשלב זה).

 

לכמה זמן מתחייבים? אין התחייבות!

תכנית המנויים מציעה 2 או 4 ספרים בכל חודש, לפי המסלול, וכן ספר נוסף בחינם. כדי להפעילה, יש לאשר תשלום חודשי קבוע מתחדש, באמצעות כרטיס אשראי (ללא תפיסת מסגרת) או PayPal, לא ניתן לשלם על מנוי באמצעות גיפט קארד. ואולם, אין כל התחייבות לטווח ארוך, וניתן לבטל את המנוי או לשדרגו באופן עצמאי דרך האתר, ללא פנייה לשירות הלקוחות.

 

יש לכם שאלה נוספת? אנו זמינים במייל: office@indiebook.co.il או בוואטסאפ: 0543993136