תקנון האתר

לפני השימוש באתר אינדיבוק  indiebook.co.il (להלן “האתר”), אנא קראו תנאים אלה (להלן “התנאים”) בעיון.

כל כניסה לאתר ו/או שימוש באתר משמעותם שאתם מקבלים עליכם את התנאים, מאשרים הסכמתכם לתנאים ומצהירים כי קראתם אותם והבנת את תוכנם.

 

אודות האתר

האתר הוקם על ידי חברת אינדיבוק בע”מ ח.פ 515194884 (להלן “אינדיבוק”) ומספק מדף אינטרנטי למכירת ספרים ושירותי סליקה לספרים וכתבי עת. האתר הוקם כדי לתת במה ופרסום נוסף לספרים בהוצאות פרטיות או מסחריות ואלה, היוצרים או ההוצאות, (להלן “המחברים”) מצהירים שהם בעל הזכויות לפרסום הספרים ולמכירתם.

השימוש באתר האינטרנט כפוף לתנאי השימוש המפורטים בהמשך.

כל התכנים המפורסמים באתר מגיעים מהסופרים או מאתרי ההוצאות. אם חלה טעות או אם נפגעתם מתוכן כלשהו באתר,  אנא פנו אלינו דרך טופס צור קשר ונטפל בבעיה במהירות.

כל התכנים המפורסמים באתר הם באחריות המחברים. תביעות דיבה, נזיקין, הפרת זכויות יוצרים וכו’ הם על אחריות הבלעדית של המחברים, ולא של אינדיבוק.

האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר ספר אשר פוגע בזולת או מפר זכויות יוצרים ללא הודעה מראש לבעל הספר וללא החזר כספי של עלות הקמת המדף.

בעת פרסום כותר המחברים מאשרים שהם הבעלים של הקניין הרוחני של הכותר והמחברים מרשים לאתר לעשות בהם שימוש באתר. כמו כן, השימוש הוא ללא הגבלת זמן וללא תשלום מצד האתר.

כמו כן, לאתר יש אפשרות לשנות ולערוך את התכנים ולהתאים אותם לציבור הגולשים באתר.

 

הצטרפות לרשימת תפוצה

כל גולשי האתר (להלן “הגולשים”) אשר מזינים את כתובת הדואר האלקטרוני שלהם בטופס ההרשמה מאשרים בזאת לאתר לשלוח להם הודעות וחומר פרסומי מעת לעת. מנהלי האתר מתחייבים לא להעביר פרטים אלו לשום גורם צד ג’, למעט חברת הדיוור שאתה יש לאתר הסכם שליחת דואר אלקטרוני.

בעת שליחת מייל חוזר לבעלי האתר, שכתוב בה המלה “הסרה” בשורת הנושא, מתחייבים בעלי האתר להסיר את המייל שממנו נשלחה ההודעה באופן מיידי ולא לשלוח יותר מיילים לאותה הכתובת.

 

קנייה באתר

**האתר מאפשר לגולשים לקנות ספרים באמצעות מערכת הסליקה של z-credit (להלן “ז-קרדיט”). הכספים שנסלקים נכנסים לחשבון אינדיבוק ומועברים למחברים ו/או להוצאות הספרים. באחריות המחברים ו/או ההוצאות לספק לקונים את הספרים במצב טוב בתוך 21 ימי עבודה. אחריות המשלוח והצגת אישור השליחה הם על המחברים בלבד. אינדיבוק מתנערת מכל אחריות על אופן המשלוח וטיב המשלוח.

אינדיבוק לא שומרת פרטים מזהים על אופן הסליקה, מספר כרטיס האשראי (למעט 4 הספרות האחרונות). פרטים אלו מעוברים לחברת “ז-קרדיט” לצורך סליקת העסקה בלבד.

אינדיבוק מתנערת מכל אחריות לסליקה ולאבטחת הסליקה, יש לציין שדף התשלום באתר מאובטח בתקן DSS-PCI. בכל בעיה בנוגע לתשלום, אופן התשלום או חיובים נוספים יש לפנות ל”ז-קרדיט”.

החיובים הינם לפי תנאי השימוש של “ז-קרדיט”. עוד על תנאים אלה אפשר לקרוא באתר “ז-קרדיט” בכתובת  ואינם נשמרים בה. ניתן לקרוא עליהם בתנאי השימוש של אתר “ז-קרדיט” בכתובת http://www.z-credit.com .

הגולשים מצהירים ומתחייבים שהם מודעים לתקנות האתר ומסכימים להוראותיו ולא תהיה לו או לה או למישהו מטעמם כל טענה או תביעה במישרין או בעקיפין כנגד בעלי האתר.

 

ביטול עסקה

ביטול עסקה על פי חוק הגנת הצרכן 1981, בתנאי שנשלח דואר אלקטרוני ובו עם דרישה לביטול העסקה לוואטסאפ 0543993136 עם פרטי הרכישה, תאריך הרכישה ופרטים מזהים נוספים.

למשלמים בכרטיס אשראי: במידה וביטול העסקה נעשה ביוזמת הלקוח, בעסקה מתחת ל-100 ש"ח הלקוח יחוייב בעמלת ביטול על סך 4 ש"ח, בעסקאות של 100 ש"ח ומעלה הלקוח יחוייב ב-5% מסכום הרכישה.
למשלמים בפייפאל: עלות ביטול העסקה הינה 5% מסכום העסקה.

 

הגבלת פרטיות

אינדיבוק לא תפגע בפרטיות הלקוח ותפעל בהתאם לחוק הגנת הפרטיות 1981.

 

מדיניות פרטיות

 • כדי לרכוש מוצר או שירות ו/או כדי לתת הצעה במכירות באתר, יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמה אישית, אשר ילוו אותך בכל הרכישות ו/או השימוש באתר. לאחר מכן הנך מתבקש לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה, כגון שם, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.

 

 • לתשומת ליבך: שם המשתמש והסיסמא האישית נועדו לשימושך בלבד והינך נדרש לשמור על סודיותם. בכל מקרה, אינדיבוק בע”מ לא תישא באחריות לכל פגיעה בפרטיותך שתיגרם עקב שימוש לא מורשה כאמור בשם המשתמש ובסיסמתך האישית.

 

 • למשתמש ידוע והוא מסכים בזאת כי כל הפרטים שמסר לאינדיבוק בע”מ במועד הרישום לאתר ו/או הנובעים מפעילותו באתר ובכלל זה מידע שנאסף אודות הלקוח במהלך הגלישה, ייאגרו במאגרי המידע של אינדיבוק בע”מ ברישומו לאתר ושימוש בו המשתמש מאשר לאינדיבוק בע”מ לאגור מידע כאמור וכן להעביר, ככל שיידרש, מידע כאמור בין חברות שונות בקבוצת אינדיבוק בע”מ.

 

 • ככל שהמוצר או השירות שהוזמן על ידך באתר יסופק לך ישירות על ידי הספק, המידע הנ”ל יועבר לספק הרלבנטי על מנת לאפשר את אספקת המוצר או השירות לידך בהתאם לפרטים שמסרת במועד הרישום לאתר ו/או ביצוע הרכישה. אינדיבוק בע”מ עושה מאמצים לשתף פעולה עם ספקים אמינים ובעלי מוניטין בלבד ונוקטת במאמצים סבירים ומקובלים מול הספקים בכדי למנוע שימוש לרעה על ידם במידע המועבר אליהם על ידי אינדיבוק בע”מ ואולם אינדיבוק בע”מ אינה אחראית לכל שימוש שיעשה ע”י הספק במידע שהועבר לו.
  מעבר לשימוש הנ”ל אינדיבוק בע”מ מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאתכם, אלא אם כן הדבר נדרש עפ”י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. אינדיבוק בע”מ תאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן השירות.

 

 • אינדיבוק בע”מ נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן לפי תקן. עם זאת, במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, אינדיבוק בע”מ לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם מידע זה ייאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

 

 • לתשומת ליבך: במועד הרשמתך לאתר וכן במהלך ביצוע רכישה של מוצר או שירות באתר תתבקש לבחור במקום המיועד לכך האם הינך מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של האתר לצורכי קבלת הודעות דואר אלקטרוני ו/או מסרונים (הודעות S.M.S) לנוחיותך בגין מבצעים והנחות באתר.
  אינדיבוק בע”מ מכבדת את פרטיותך. אם אינך מעוניין לקבל הודעות על מבצעים והנחות מאינדיבוק בע”מ, תוכל לבחור שלא להצטרף לרשימת התפוצה של האתר לצורך האמור, וכן תוכל להסיר בכל עת את פרטיך מרשימת התפוצה של האתר במקום המיועד לכך או בכל אמצעי אחר שיימסר לך במסגרת כל הודעת דואר אלקטרוני ו/או מסרון (הודעות S.M.S) שתקבל מאינדיבוק בע”מ.
  דע: הסכמתך לקבלת הודעות שיווקיות מהאתר בדואר אלקטרוני ו/או מסרונים (הודעות S.M.S) כאמור מהווה הסכמה לקבלת תוכן שיווקי הנוגע לכלל סוגי המכירות ולכלל פלטפורמות הפעילויות באתר, לרבות “שירותי דפוס שונים או כל פלטפורמת פעילות אחרת אשר תהא זמינה באתר בכל עת.
  לתשומת ליבך: לאינדיבוק בע”מ אין אפשרות או יכולת לדעת האם הינך עושה שימוש בכתובת דואר אלקטרוני המשותפת גם למשתמשים אחרים. בעצם הסכמתך לקבלת הודעות שיווקיות מהאתר בדואר אלקטרוני, הינך מאשר ומתחייב בפני אינדיבוק בע”מ כי ניתנה לך הסכמתם כאמור של כל המשתמשים האחרים בכתובת הדואר האלקטרוני הנ”ל וכי הסכמתך כאמור מהווה הסכמה גם מצידם לקבלת הודעות שיווקיות בדואר אלקטרוני מהאתר.

 

 • אינדיבוק בע”מ תהא רשאית להשתמש בפרטים שתמסור לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לגורמים אחרים (כגון לצורכי בחינת מספר מבקרים באתר, פילוח הרגלי קניה, פילוח גנרי וכיו”ב) במטרה לשפר את פעילות האתר והשירותים המוצעים בו, אולם במקרה זה הנתונים יהיו אנונימיים ולא יתייחסו אליך אישית או יזהו אותך.

 

 • אינדיבוק בע”מ תהא רשאית לעשות שימוש ב”עוגיות” (“cookies” – קבצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים על ידי השרת של אינדיבוק בע”מ על הכונן הקשיח של המחשב בו אתה משתמש באמצעות הדפדפן שלך) על מנת לספק לך שירות מהיר ויעיל ולחסוך ממך את הצורך להזין את פרטיך האישיים בכל כניסה לאתר. עם זאת, יובהר כי ה”עוגיות” אינן מכילות כל מידע שמזהה אותך באופן אישי ואתה יכול לכוון את תוכנת הדפדפן שלך כך שלא ייקלטו במחשב “עוגיות” או שיימחקו.

 

תנאים נוספים

 • האתר לא יישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למוצרים ו/או לטיבם ו/או למועד אספקתם ו/או לאופן אספקתם.

 

 • האתר לא יישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים.

 

 • מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהיא, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים רשאי האתר להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

 

 • במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר ראשי האתר, אך לא חייב, לבטל את הרכישה הספציפית.

 

 • בעלי האתר שומרים על הזכות לשנות את תנאי השימוש והתקנון מפעם לפעם ללא הודעה מוקדמת.

 

 • מחירי המוצרים באתר, תנאי האספקה, מחירי המשלוח, מספר התשלומים וכל נתון אחר באתר הינם לשיקול דעתה הבלעדי של אינדיבוק, אשר תהיה רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.

 

 • אינדיבוק לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לספרים ו/או לטיבם ו/או לאופן אספקתם . במקרים בהם תתקבלנה תלונות, תפעל אינדיבוק מול הספקים כדי לפתור תלונות אלו.

 

 • הודעת הסרה: אינדיבוק בע”מ מעריכה את זכויות המחברים המפרסמים באתר ואת זכויותיהם של צדדים שלישיים, ולכן תציית לכל הוראה חוקית הנוגעת לזכויותיהם של צדדים שלישיים. ככל שתגלה (צד שלישי) כי תוכן, תצלום וכל דבר אחר המפורסם באתר, למיטב ידיעתך, מפר את זכויותיך, שמך הטוב או קנייך הרוחני, אנא הגש תלונה לאינדיבוק בע”מ באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת office@indiebook.co.il. נציג אינדיבוק בע”מ יבחן את תלונתך ויעביר אותה (אם ניתן) למחבר אשר פרסם את הפרסום נשוא תלונתך לצורך תשובתו. באם תלונתך תתברר כשקרית, טורדנית או שנועדה למנוע שימוש חוקי בתוכן, מידע, יצירה וכיוב’, תישא בכל האחריות לפצות את המחבר אשר נפגע כתוצאה מהתלונה וכן את אינדיבוק בע”מ.
  בתלונתך עלייך לצרף: (1) הצהרה בכתב לגבי מהו תוכן החומר המפורסם, היצירה וכיוב’ אשר לדעתך מפר את זכויותייך והוכחה כי הנך מחזיק בזכויות אלה; (2) את הכתובת האינטרנט (URL)  המדויקת של תוכן הפרסום נשוא תלונתך; (3) הצהרה כי הנך מאמין שהשימוש בתוכן נשוא התלונה באתר אינו שימוש הוגן, ביקורת, מחאה צרכנית או כל ביטוי מוגן אחר.

 

 • לאחר הודעת הסרה, ובהקדם האפשרי, אינדיבוק בע”מ תעביר את התוכן למצב מושהה (מודרציה) ותבחן את תלונתך. אינדיבוק בע”מ תפנה למחבר אשר פרסם את התוכן היצירה וכד’, ותעביר לו את פרטיך, אם הדבר אפשרי.

 

 • החזרה או הסרה: באם המחבר שפרסם את התוכן, היצירה וכד’ לא יגיב בתוך 96 שעות, אינדיבוק בע”מ תמחק את תוכן המחבר. באם המחבר ישיב במועד כאמור, אינדיבוק בע”מ תבחן את תשובתו ואם יועלו סוגיה משפטית מהותית או סכסוך עובדתי, אינדיבוק בע”מ תעביר לך את פרטיו האישיים לצורך טיפול במחלוקת.

 

 • האתר פועל ברשת האינטרנט (וברשתות תקשורת אחרות על פי התפתחויות הטכנולוגיות מעת לעת) ומטבעו תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להתקלקל, לא לתפקד, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. אינדיבוק אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי אינדיבוק, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל אינדיבוק או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, ואינדיבוק לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו”ב שייגרמו לך או לרכושך עקב כך.

 

 • הינך משחרר בזאת את אינדיבוק מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.

 

 • רשתות תקשורת ואתרי אינטרנט חשופים להתקפות וניסיונות פריצה מצד גורמים שונים. אינדיבוק נוקטת במספר אמצעי אבטחה על מנת לשמור על פרטיות המידע שיוזן על ידך באתר אולם אנא דע כי לא ניתן להבטיח זאת לחלוטין וייתכנו פריצות אבטחה וחדירות למידע. אינדיבוק אינה מתחייבת שהשירותים והמידע באתר ובשרתי אינדיבוק (או בשרתי צד שלישי המאחסן אותם) יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם. בגלישה באתר, בהזנת פרטים ובביצוע עסקה הינך משחרר את אינדיבוק מאחריות לכל נזק שייגרם לך ו/או למי מטעמך עקב התקפות, ניסיונות פריצה וחדירות למידע כאמור ומוותר על כל טענה כנגד אינדיבוק ו/או מי מטעמה בקשר לכך.

 

 • אינדיבוק אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

 

 • מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת אינדיבוק, לרבות תקלות תקשורת ומחשוב ואירועי כוח עליון יעכבו ו/או ימנעו את קיום העסקה באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהיא, ו/או את אספקת המוצר נשוא העסקה במועדים שנקבעו, ו/או אם יחולו שינויים בשעורי המס ו/או היטלים ו/או אגרות ו/או תשלומים אחרים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר, רשאית אינדיבוק להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה ובמקרים כאמור לא יחויב כרטיס האשראי שלך בגין העסקה ו/אם חויב – יוחזר לך כספך, בכפוף להוראות כל דין, וזאת כסעד בלעדי שלך בקשר עם מקרים כאמור.

 

 • במידה ותחול טעות דפוס, שגיאת כתיב, טעות בתיאור המוצר ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל מידע אחר, לרבות בקבלת פרטיך רשאית אינדיבוק, אך לא חייבת, לבטל עסקה .

 

 • סמכות השיפוט המקומית בכל עניין ומחלוקת תהיה נתונה אך ורק לבית הדין בתל אביב. על תנאי השימוש חלים הדינים של מדינת ישראל.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה באמצעות הדואר האלקטרוני  office@indiebook.co.il