מבודדים בבית בגלל הקורונה? זה הזמן לספר דיגיטלי!

בואו נודה על האמת: חלפו כמה שבועות בלבד מאז שנכנסו לבידוד מהעולם החיצון, וכבר הספקנו לראות המון סדרות בנטפליקס, לאכול את עצמנו לדעת ואנחנו ממש קרובים ללהתחיל לטפס על קירות הבית. אם אתם מזדהים לפחות עם חלק מ"סימפטומי הבידוד" הללו – יש לנו בשורה מעולה בשבילכם: קנו ספר דיגיטלי! אין צורך לצאת לחנות ולהתחכך בעולם רווי הקורונה, אלא כל מה שאתם צריכים זה פשוט לבחור ספרים אלקטרוניים שאהבה נפשכם, להוריד אותם למחשב האישי – ופשוט ליהנות מקריאה סוחפת שתעניק לכם לבטח שעות של הנאה. לא יודעים במה לבחור? בדיוק לשם כך אנחנו כאן. הנה כמה המלצות לספרים מז'אנרים שונים. תיהנו!

מתח: חפצים חדים / גיליאן פלין

העיתונאית קמיל פריקר משתחררת מבית החולים הפסיכיאטרי ונשלחת למשימה עיתונאית בעיירת הולדתה: ילדות צעירות נרצחו, ואיש לא יודע מי עומד מאחורי הרציחות. מהר מאוד הסיקור העיתונאי מתערבב עם עברה הטרגי של קמיל, הקשור במשפחתה הקרובה, אמא ההיפוכונדרית ואחותה למחצה איתה יש לה קשר מיוחד. העיתונאית האמיצה תצטרך להתעמת עם עברה האישי שיגלה לה אמיתויות לא פשוטות ויחשוף אותה בתוך כך לסוד הרציחות המאיים על חיי העיירה.

 רומנטי: מחברת הלב / לורי נלסון ספילמן

מחברת מלאת משפטים חכמים עוברת בין נשות משפחתה של אריקה. בכל עמוד משפטים המגלמים חוכמת נשים עתיקה, ובאחת מהן היא נתקלת: "השלימי עם עברך – עתידך תלוי בכך". אריקה, המתגוררת עם בנותיה אנני וקריסטן בדירה ניו יורקית המשקיפה על הסנטרל פארק, נהנית מחיים שלווים ונעימים. נכון, עוד אין לה בן זוג והגיע הזמן לרענן את עבודתה – אך סך הכל, אין לה תלונות. תאונה אחת טורפת את הקלפים, מפרידה בין בנות המשפחה ושולחת את אריקה למסע בו היא נאלצת להתמודד עם עברה. לאחר שהיא מקבלת אל תיבת האימייל שלה ציטוטים ממחברת הלב המשפחתית, היא נוסעת אל האי בו נולדה. היא מגיעה לשם במטרה לפענח את האימיילים המוזרים – אך מגלה שם דבר אחר לגמרי: אהבה.

הגות: סוד הקסם היפני /מארי קונדו

אם עוד לא הנחתם את ידכם על "סוד הקסם היפני" – אתם חייבים את זה לעצמכם. הניו יורק טיימס הכתיר אותו כרב מכר מספר 1 ואפשר לחלוטין להבין מדוע. מארי קונדו היא כוהנת סדר וניקיון, והספר שחיברה מלמד בצעדים פשוטים וקלים ליישום כיצד אפשר לנקות את הבית, לשמור עליו מסודר ונקי ולהימנע מבלאגן חוזר בעתיד. מיליוני קוראים בעולם כבר נשבו בקסמה של השיטה ונסחפו אחריה, בבסיסה עומדים שלוש עקרונות בסיסיים. כיצד תדעו האם מוטב לשמור פריט מסוים? לבצע את משימות הניקיון והסדר בבית בסדר נכון, לשמור רק פריטים שאנחנו אוהבים ולגשת למשימה בבת אחת. כמה פשוט – ככה גאוני.

אנחנו ממש אהבנו!
  • הוספת הערה

< חזרה לעמוד הבית
חיים פסח

חיים פסח הוא עורך ספרותי, מבקר ספרות ומתרגם ישראלי. הוא נולד וגדל בתל אביב, בה הוא חי גם היום. הוא נשוי ואב לבן.

שכחת סיסמא?

הזינו את כתובת המייל שלכם לקבלת מייל לשחזור סיסמה


שליחה