הסופרות הכי מוצלחות בתחום הספרות הרומנטית/ארוטית

העידן שבו ספרות אירוטית הוחבאה מאחורי מוחות מבריקים חלפה מן העולם. היום נשים רבות, בארץ ובעולם, לא מתביישות לשפוך את הגיגיהן המוצלחים על גבי הדף הכתוב – והצרכנים כבר ממש מתמכרים לתופעה. והחדשות הכי טובות: את הכתבים הנועזים לא צריך ללכת רחוק כדי למצוא. הם לא נחבאים במדף נסתר בספרייה או בחנות הספרים – הם נמכרים בהמוניהם בצורת ספרים דיגיטליים (מי אמר קינדל בעברית ולא קיבל?), במדפים הכי בולטים ברשתות הספרים ומפארים גם את הספריות הביתיות. אז מי הסופרות הכי מוצלחות בתחום הספרות הרומנטית והאירוטית? חלק מהתשובות יפתיעו אתכם – וחלק אתם יכולים לנחש בעצמם.

דנה לוי אלגרוד

מרגע בו ספרים דיגיטליים נכנסו למערך הספרים של רבים מאיתנו, הם חוללו מהפכה של ממש גם בתחום הספרות האירוטית – ואחת החלוצות שבהן היא הסופרת דנה לוי אלגרוד, שהמומחיות שלה בספרות מתח אירוטית כבר קנתה לה שם של כבוד במדף הספרים הישראלי. קהילת הקוראים שלה (רובן קוראות, בואו נודה) מחכה בכיליון עיניים לעלילה הבאה הנשזרת בעדינות אין קץ ונמכרת בספרים בודדים או בסדרה חגיגית המאגדת את מיטב ספרייה. הספרים מאופיינים במורכבות עלילתית, הם סוחפים ביותר ומספקים חוויה מענגת במיוחד.

לינדה מזרחי אמזלג

דוגמה נהדרת נוספת לשילוב המדהים שיש בין ספרות אירוטית לספרים דיגיטליים היא של לינדה מזרחי, שהצלחתה בפלטפורמת ספרים לקינדל בעברית מסחררת ביותר. אמזלג, שהתחילה את דרכה כקוסמטיקאית מוכשרת, מגשימה את חלומם של רבים כשהיא עשתה הסבה מהממת לעולם הכתיבה – והקוראות שלה מגיבות לכך בשקיקה. היום היא בעליה הגאים של שתי הוצאות ספרים. התשוקה שבערה בה היא שהניעה אותה לעשות את המעבר מעולם הקוסמטיקה לעולם הכתיבה והיא עושה זאת היטב. ספריה מאופיינים בעלילה סוחפת במיוחד, יש בהם פיתולי עלילה רבים והדמויות הנשיות בהן חזקות מאוד. עם זאת, זה לא פוגם ברכות של הספר ובדמויות המדהימות המתוארות בו, וכמובן – בחוויה הרומנטית-אירוטית שעולה מתוכו.

אי. אל. ג'יימס – 50 גוונים של הצלחה

אי אפשר לכתוב על ספרות ארוטית מבלי להזכיר את אם כל הסופרות הרומנטיות-ארוטיות: הסופרת הבריטית אי. אל. ג'יימס, שסדרת ספריה "50 גוונים" הפכו לנמכרים ביותר בעולם. הטרילוגיה שכתבה עוסקת במערכת היחסים המורכבת בין בוגרת קולג' ואיש עסקים מצליח. בספרים מתוארות סצנות ארוטיות מפורטות מאוד, ואלמנט בולט בהן הוא תיאור של העדפות מיניות הכוללות גם סדיזם, מזוכיזם, שעבוד ועוד. הספר הרביעי בסדרה, העונה לשם "גריי", מגולל את סיפור העלילה מנקודת מבטו של הגיבור ומהווה מעין השלמה מיוחדת במינה לסיפור. גם כאן, הספרים החלו בגרסתן האינטרנטית ונמכרו בתחילה כספר אלקטרוני שעובד לספר מודפס – ומצא את דרכו לקולנוע, שם נחל הצלחה עצומה. במידה רבה, סדרת הספרים הזו הייתה האבטיפוס והניחה את אבני היסוד ליתר הסופרות המצליחות שמנינו כאן.

אנחנו ממש אהבנו!
  • הוספת הערה

שכחת סיסמא?

הזינו את כתובת המייל שלכם לקבלת מייל לשחזור סיסמה


שליחה