הרשת החברתית של אינדיבוק. מתייעצים וקונים ביחד

 

 

 

מדריך שאלות ותשובות לשימוש בטכנולוגיית גלישה עם חברים של חברת Fly-AI

 

מה זה Fly-AI?  זהו שרות חדשני המאפשר להזמין חבר/ה או בן משפחה (למעשה כל אחד מאנשי הקשר שלכם) לשיחת שופינג משותפת המתרחשת על גבי הדפדפן שבמכשיר הסלולרי שלכם. אתם יכולים לעבור יחד (באתר המאפשר את השרות שלנו): בין המוצרים, הקטגוריות והעמודים, להתייעץ ולהחליט יחד ובקלות על הרכישה.

 

מה עושה הכפתור שלנו? הכפתור שלנו "התייעצ/י עם חבר/ה" מאפשר לעבור לחלונית הסבר ומשם לווטסאפ ((WhatsApp, בו ניתן להזמין כל אחד מאנשי הקשר שלכם לסשן של שיתוף מסך וצ'אט יחד עם חבר/ה או בן משפחה באמצעות שליחת הלינק המופיע בשדה כתיבת ההודעה באופן אוטומטי. לאחר מכן יש לחזור לאתר.

 

איך ניתן להזמין את החברים? אחרי הלחיצה על הכפתור הראשי הממוקם בתוך אתר הקניות עליו כתוב "התייעצ/י עם חבר/ה" ולחיצה נוספת על כפתור "להזמנת חבר/ה דרך ווטסאפ" תועברו באופן מידי אל מסך אנשי הקשר שלכם באפליקציית הווטסאפ ((WhatsApp, שם בחרו את החבר המועדף עליכם להתייעצות ושלחו אליו את הלינק המופיע כברירת מחדל בשדה ההקלדה. לאחר מכן, חזרו אל האתר באמצעות מקש "אחורה Back)) של המכשיר שלכם, או באמצעות לחיצה על הלינק ששלחתם ושיתוף המסך יתחיל – קדימה! התחילו להתייעץ!

 

כמה חברים אפשר להזמין בו זמנית? ניתן להזמין חבר אחד בכל סשן שיתוף מסך.

 

מה קורה אחרי הזמנת החבר/ה? למעשה במידה ואת/ה הגולש אשר ביצע את ההזמנה, לאחר ששניכם תהיו מחוברים ללינק, סשן שיתוף המסך יהיה בשליטתך וכל פעולה (פרט לפעולות פרטיות ומאובטחות) שיעשו באתר כמו: לחיצה, גלילה או מעבר לעמוד אחר בתוך האתר תועבר ישירות לחבר המוזמן ותתרחש אצלו בדפדפן בזמן אמת (באתר הקניות ממנו נעשתה ההזמנה).

איך מדברים? בתחתית המסך ישנו שדה של צ'אט טקסטואלי דרכו תוכלו לדבר. ברגע שתלחצו על "הקלד/י את ההתייעצות" תפתח המקלדת שלכם. סמל המטוס בשורת הצ'אט משמש לשליחת ההודעה.

 

מה קורה אם החבר/ה לא עונה? לאחר 2 דקות, תוצג בפניך האפשרות להזמין חבר/ה אחרים. אם זוהי לא בחירתך, ניתן כמובן להמשיך לגלוש בעצמך באתר. במידה והחבר/ה יתחברו ללינק שנשלח בעודך גולש/ת באתר, גם לאחר הזמן המוקצב, תתקבל התראה על כך והסשן יתחיל באופן מידי.

 

תוך כמה זמן ההתחברות מתנתקת אם הצד שני לא לחץ על הלינק? המערכת מגדירה זמן ממוצע של 2 דקות המתנה לחבר, אך במידה והחבר/ה ילחצו על הלינק כאשר את/ה עדיין גולשים באתר ועוד לא הוזמן איש קשר אחר, הסשן יתחבר.

 

האם אפשר להזמין חבר אחר תוך כדי שאני מחכה להתחברות? כדי לתת הזדמנות לאיש הקשר הראשון שהזמנת, כדאי להמתין 2 דקות ולקבל את הודעת "אי המענה", זאת לפני הזמנת איש קשר אחר. בכל אופן לא יכולים להתנהל מספר סשנים עם מספר חברים במקביל.  

 

כמה זמן הלינק ששלחתי "חי"? הלינק "חי" לנצח בכדי לראות את התוכן באתר. בכדי שיתקיים סשן שיתוף המסך, המשתמש שהזמין צריך להיות פעיל באתר באותו הסשן, ולא לבצע הזמנת חבר אחר.

 

מה הצד השני יכול לראות? הצד השני יכול לראות את העמודים באתר ואת הפעולות בהן, אך לא פרטים אישיים כמו מספר כרטיס אשראי, שמות משתמש, סיסמאות וכמובן גם לא דברים הנמצאים על המכשיר הסלולרי שלך כמו תמונות, מספרי טלפונים, הודעות SMS וכו'..

 

מייל לשאלות נוספות: במידה ונתקלתם בשאלות נוספות ניתן לפנות אלינו במייל:Hello@fly-ai.com

 

 

 

 

 

 

 

שכחת סיסמא?

הזינו את כתובת המייל שלכם לקבלת מייל לשחזור סיסמה


שליחה