הטבת תיאטרון מלנקי

www.malenki.co.il
מרכז התרבות גן מאיר, תל אביב

הטבה מיוחדת עבור חברי אינדיבוק:

65 ₪ לכרטיס במקום 90 ₪

לכל הצגות מלנקי
למימוש ההטבה – נא למסור את קוד ההנחה 555 בהזמנת כרטיסים בטלפון 054-2488105

מרב יודלביץ, YNET:

“מלנקי היא מעל לכל ספק מקבוצות התיאטרון הטובות שפועלות כיום בארץ, אם לא הטובה שבהן. תרומתה להרחבת גבולות השפה התיאטרונית גדולה והיא מהווה תזכורת לעשייה אמנותית אמיצה ובלתי מתפשרת…”

הצגות מלנקי:

הנזיר השחור – מאת צ’כוב
תרגום: יפים ריננברג

במאי: איגור ברזין
שחקנים: אנה סטפן, רודיה קוזלובסקי, דימה רוס ויצחק פקר

קוברין, פילוסוף נרגש, חש שעצביו הרופפים מתחילים למשול בו אז הוא מחליט לנתק עצמו מסביבתו האקדמית המתוחה ויוצא לחופשה בבית נעוריו. שם, בגן המופלא ובצל נופי ילדותו, קושר קוברין רומן קיץ. מנות ההערצה לגאונותו מצד אנשי הכפר משיבים לו את תחושת החשיבות העצמית, אך לבסוף פועלים קצת יותר מדי.

>> מועדי הצגות קרובות:
28,30/3/2014 בשעה 20:30, מרכז התרבות גן מאיר, תל אביב

דברי אלי כמו גשם – מאת טנסי וליאמס

תרגום: יפים ריננברג

במאי: איגור ברזין

שחקנים: אנה סטפן ודימה רוס

נערה צעירה מתגוררת במבנה נטוש המיועד להריסה. על סוללת פסי הרכבת שליד ביתה העזוב היא פוגשת נער, אהבה ראשונה ומתעתעת, מפגש גורלי החולף על פני שנים ונוחת בתוך אמבטיית קרח בחדר אפל וקר בניו יורק. שם, בעיר הגדולה, הצפופה והסואנת, מתחלף הסיפור והופך לדרמת אהבה אינטימית ונואשת של זוג צעיר. בני הזוג אינם יכולים לחיות ביחד, אך גם אינם מסוגלים להפרד. חייהם מתנהלים בקווים כמו מקבילים, שאולי לא ייפגשו לעולם.

>> מועדי הצגות קרובות:

20,22/2/2014 בשעה 20:30, מרכז התרבות גן מאיר, תל אביב

מבוקש צעיר משכיל ומיואש – מונודראמה ע”פ יומני הרצל

עריכת טקסט, תרגום, בימוי ומשחק: יפים ריננברג

עיצוב: איליה קוץ.

ייעוץ אמנותי: איגור ברזין

התחקות אחרי הרצל שלא הכרנו, האיש מאחורי החזון. סופר מצליח ובעל משפחה, אמיד, חכם ויפה, יושב לבדו בחדר מלון בפריז ומנסה לא להתאבד.

בגיל 37 היה לו הכל: כסף, משפחה, פרסום. ולא היה לו כלום: הוא לא גר עם משפחתו, ותיאב את עבודתו. פרסומו כעיתונאי ולא כסופר גרמו לו לשקוע בדיכאון עמוק. ואז, מתוך החשיכה ומתוך ניסיון לכתוב רומן ש “ייפתר מרוח הרפאים של ההתאבדות” החל לבעבע מתוכו ספר אחר. לא רומן אלא תכנית מדינית. לא מחזה אלא תכנית לפעולה. הוא הזה מדינה, ניסה לממש אותה ונכשל. הוא מת כעבור שבע שנים: חסר כסף, בעל משפחה מפורקת ובראש תנועה שהחלה למרוד בו.  אבל אנחנו גרים בתוך הפנטזיה של האיש הזה. תיאודור הרצל- האיש שעד סוף ימיו התלבט: “אולי אני מתהלך בתוך רומן בלבד?”

>> מועדי הצגות קרובות:

4-5/4/2014 בשעה 20:30, מרכז התרבות גן מאיר, תל אביב.

אורפאוס במטרו
עפ”י סיפור מאת חוליו קורטסאר – “כתב יד שנמצא בכיס”.
עיבוד ובימוי: איגור ברזין
משחק: אורן יאדגר

סיפורו של אדם שיורד למטרו בפריס כדי לשחק עם הגורל במטרה למצוא את אהבת חייו. הוא נעזר במתמטיקה ובסטטיסטיקה, משחק עם המספרים עד שיום אחד, בנבכי העולם התת-קרקעי, הוא פוגש אישה. כעת יש להמציא כללי משחק חדשים לחלוטין.

>> מועדי הצגות קרובות:

28/2, 1-2/3 בשעה 20:30, מרכז התרבות גן מאיר, תל אביב.