ניר גרינהויז

“כך תנהגו גם אתם, המחזיקים ספר זה בידיכם הצחה, אתם השוקעים בכורסה ואומרים לעצמכם: אולי זה יבדר אותי, אחרי שתקראו את תלאותיו הנסתרות של אבא גוריו תסעדו בתיאבון את ארוחת הערב, תזקפו את אדישותכם על חשבון המחבר ותאשימו אותו בהגזמה ובפייטנות. אה! דעו לכם, הדרמה הזאת היא לא בדיה ולא רומן… All is true”
אונורה דה בלזק, “אבא גוריו”

את העולם המופלא של הספרים גיליתי רק בגיל מאוחר… נדדתי בעולם במשך יותר מארבע שנים, אחרי הצבא, וקראתי כמעט כל מה שנתקלתי בו, ספרים טובים יותר וטובים פחות. היו ימים שישבתי בדירה בניגטה שביפאן והתחלתי לקרוא את אותו הספר בפעם השנייה והשלישית… ככה זה כשגרים ב”עיירה” קטנה ביפן (2 מיליון איש, 10 מתוכם זרים) ויש רק מספר מועט של ספרים בבית.

יש מקומות בעולם שבהם החיבור עם הספר היה קליק מסוג אחר. לקרוא את “אחוות הטבעת” בהרי ההימליה, להרים את הראש ולדמיין הוביט רץ מהר מאחורי הסלע, לטייל ב”עיר ליד הים” ולחשוב על אומפארקש, אישוואר ודינה דלאל (איזון עדין, רוהינטון מיסטרי).

לעולם האינטרנט נחשפתי בתחילת דרכו. הוא תמיד משך אותי ותמיד ידעתי שאת חיי הבוגרים, אם ארצה או לא, אעביר עם המחשב.

את לימודי מנהל העסקים עשיתי בהתמחות במערכות מידע ושיווק באינטרנט. כבר בשנה השנייה ללימודים התחלתי לעבוד בחברת קידום אתרים. מאז ועד היום אני מקדם אתרים בישראל ובחו”ל בחברה משלי.

אינדיבוק היא סגירת מעגל בשבילי,

שלכם,

ניר